Making the future, learning from the past – Kongres 2021

… twórzmy przyszłość, korzystając z przeszłości…

Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór na sympozja Europejskiego Kongresu Ekologii Krajobrazu (www.iale2021.eu) został przedłużony do 15 września 2020 roku.

Ze względu na wciąż niepewną sytuację związaną z pandemią COVID-19 rozpatrywane są różne scenariusze organizacji przyszłorocznego kongresu (od wersji tradycyjnej – stacjonarnej, przez opcję mieszaną, po całkowicie wirtualną), tak, aby umożliwić jak największej liczbie zainteresowanych osób bezpieczne i satysfakcjonujące uczestnictwo.

Organizatorzy dziękują tym osobom, które już nadesłały swoje propozycje i zachęcają do nadsyłania kolejnych. Do zgłaszania sesji organizatorzy zachęcają zarówno te osoby, które są gotowe poprowadzić sesję i  uczestniczyć w kongresie na miejscu w Warszawie, jak i jedynie w formie zdalnej.

Do formularza sympozjum dodaliśmy punkt dotyczący akceptowalnego formatu sesji (physical meeting in Warsaw, virtual meeting, open to any format).

Szanowni Państwo,
oficjalnie ruszyła strona internetowa Europejskiego Kongresu Ekologii Krajobrazu (www.iale2021.eu), organizowanego przez Instytut Geografii PAN i Uniwersytet Warszawski we współpracy z Polską i Europejską Asocjacją Ekologii Krajobrazu (PAEK i IALE-Europe). Wraz ze startem strony uruchomiony został otwarty nabór na sympozja.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i zgłaszania sympozjów. Zakres tematyczny Kongresu jest szeroki (hasło główne – Making the future, learning from the past), więc sądzimy, że każdy, kto dotyka w swoich badaniach kwestii krajobrazu, znajdzie tam dla siebie miejsce.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.