Making the future, learning from the past – Kongres 2021

… twórzmy przyszłość, korzystając z przeszłości…

Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór na sympozja Europejskiego Kongresu Ekologii Krajobrazu (www.iale2021.eu) został przedłużony do 15 września 2020 roku.

Ze względu na wciąż niepewną sytuację związaną z pandemią COVID-19 rozpatrywane są różne scenariusze organizacji przyszłorocznego kongresu (od wersji tradycyjnej – stacjonarnej, przez opcję mieszaną, po całkowicie wirtualną), tak, aby umożliwić jak największej liczbie zainteresowanych osób bezpieczne i satysfakcjonujące uczestnictwo.

Organizatorzy dziękują tym osobom, które już nadesłały swoje propozycje i zachęcają do nadsyłania kolejnych.

Szanowni Państwo,
oficjalnie ruszyła strona internetowa Europejskiego Kongresu Ekologii Krajobrazu (www.iale2021.eu), organizowanego przez Instytut Geografii PAN i Uniwersytet Warszawski we współpracy z Polską i Europejską Asocjacją Ekologii Krajobrazu (PAEK i IALE-Europe). Wraz ze startem strony uruchomiony został otwarty nabór na sympozja.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i zgłaszania sympozjów. Zakres tematyczny Kongresu jest szeroki (hasło główne – Making the future, learning from the past), więc sądzimy, że każdy, kto dotyka w swoich badaniach kwestii krajobrazu, znajdzie tam dla siebie miejsce.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.